Rubriky
Produkty

Ovčí rouno k plstění.

Kristýna se vyučila servírkou. Měla ráda společenský život, myslela si, že bude mít povolání svých snů. Do jejího těhotenství, nebyl žádný problém. S velikým břichem nastaly i zdravotní komplikace a musela na nemocenskou. Po porodu mateřská a když byly Tomáškovi čtyři roky měla se vrátit do práce. Což o to, práce se jí nabízelo dost, ale jak skloubit páči o malé dítě ve školce s prací servírky?

plstění

Manžel za prací dojížděl, vracel se až večer, unavený a hladový, prostě ve všední dny s ním počítat nemohla, naopak vyžadoval teplou večeři, protože přes den se odbýval jen obloženým chlebem nebo houskou. Protože Kristýna měla opravdu šikovné ruce a po dobu mateřské s Tomáškem se naučila vyrábět doma spoustu různých doplňků, ale i hraček pro Tomáška, nebo prostě tvořit s ním z různých materiálů, absolvovala kurz pro zručné a tvůrčí ruce, kde si osvojila spoustu nových tvůrčích metod, ale oprášila i staré praktiky babiček a prababiček, jako drhání, drátkování a plstění.

plstění

Prostě se do toho obula s vervou a brzy jí pod šikovnýma rukama rostly desítky kouzelných výrobků ať už z příze, vlny, nebo keramiky. Otevřela si svůj vlastní obchůdek a směle se pustila do podnikání. Co vám budeme povídat, výrobků přibývalo, ale odbyt zas tak veliký nebyl. Až po správně nasměrované a načasované reklamně se vše obrátilo k lepšímu a najednou byl obchůdek skoro prázdný a Kristina potřebovala doobjednat nové suroviny. Třeba vlnu na plstěných odkoupila od své spolužačky z kurzů, ta jí měla tehdy opravdu hodně, ale vlna došla a spolužačka je kdo ví kde, vůbec na ní nemá kontakt. Naštěstí se jí povedlo zkontaktovat Magdu, další účastnici kurzů a Magda byla v obraze. Prý jedině internetový obchod Prima-obchod.cz. tam mají všechno, i materiál k plstění. Takže rada nad zlato. Už zbývá jen objednat a čekat na zásilku.