Rubriky
Kultura

Oslava Dne dětí klepe na dveře

Jedním z dárků, kterým nelze šlápnout vedle, je vstupenka na divadelní představení. Hurvínek mezi osly je jedním z těch, na které budou děti dlouho vzpomínat. Protože tolik zábavy a smíchu, jež toto představení přináší, rozesměje všechny. Jak děti, tak rodiče. Hurvínek se v něm rozhodne, že už nebude ve škole marnit čas a jeho přání se mu vyplní. Průvodcem je mu osůbka s oslíma ušima a ta ho zavede do města Oslova. A diváci se na tento výlet vydají společně s Hurvínkem. Nechybí ani Mánička, která se ho snaží zpočátku zadržet. Ale děj se odehraje navzdory jejím protestům.

Oslava Dne dětí

Na divadelní hru Pozor, Zorro je možné pozvat i starší děti. Je sice loutková, ale přináší příběh hrdiny plný kouzel. Komedie, ve které padne minimum slov, ale uděje se spousta akcí. Doprovozených živou hudbou. Která vyvrcholí odhalením toho záhadného muže pod maskou. Jakoubkovo splněné přání je rovněž loutková hra, inspirována pohádkovým příběhem. Osud malého chlapce, který žije v chaloupce uprostřed divokých hvozdů se svým tatínkem, vtáhne do děje hned od počátku všechny diváky. Bez rozdílu. Jak děti, tak dospělé. Tři příběhy Umberto Eco jsou divadelním představením francouzské komedie.

Vstup do divadelního sálu

Na které pozvěte své dospívající děti, které spolu s vámi ocení jak autora, tak zajímavé zpracování. Ve stejném divadle je na programu i Putování s pantomimou. Které je věnováno Davidu a Goliáši. Svoje si v něm opět najdou všichni. Jak děti v předškolním věku, tak i středoškoláci. Hravou formou je všem předvedeno, jak se dochází k přeměně herce na mima. Ukáže, jak je lidská představivost úžasná. A dokáže, jak jednoduše lze se stát součástí děje na jevišti. Kniha džunglí se stala předlohou stejnojmenného divadelního představení. Hlavní hrdina je lidské mládě Mauglí. Ten je zachráněn vlčí smečkou. Vlčí matkou a vlčím náčelníkem Akélou. V té se učí, jak prožít život v souladu s pravidly soužití s ostatními i přírodního řádu. Dobrým učitelem je mu moudrý medvěd Balú, pardál Baghíra a had Ká. A nezapomenutelný slon Háthí.

Rubriky
Kultura

Díky tomu, že budete mít kvalitní autožárovky, vše uvidíte


kulaté světlo auta

Rozhodnuli jste se i vy pro to, že budete vaše vozidlo dávat do servisu a měnit potřebné díly? Chcete, aby se vám s ním skvěle jezdilo a abyste se nemuseli bát, že byste se nedostali přesně tam, kam potřebujete? Pokud ano, měli byste se jednoduše spolehnout na někoho, kdo vám pomůže se světly. Jde o to, aby byly vysoce kvalitní a abyste tak nemuseli mít strach z toho, že byste se nedostali tam, kam potřebujete. Vždy je důležité to, aby byl zdroj světla vysoce kvalitní a aby velmi dobře fungoval. Jednou z věcí, které byste si měli koupit, jsou autožárovky h7. Jde o moderní výrobky, které skvěle fungují a jsou dnes velmi vyhledávané hned z několika důvodů:

–        Jejich odolnost je vysoká,
–        mají vysokou svítivost,
–        vydrží vám velmi dlouho,
–        jednoduše se zapojují.

červený veterán, přední světla

Díky tomu se pro ně rozhoduje mnoho lidí, a pokud se k nim i vy chcete připojit, je to snadné a rychlé. Obraťte se na profesionály v tomto oboru a snadno s nimi všechno vyřešte. Garantujeme, že dostanete vysoce kvalitní pomoc a nebudete se tak muset bát, že byste si nevybrali správně nebo že by byly výrobky nějak nekvalitní.

Vždy si vybírejte vysoce kvalitní výrobce

Vždy jde o to, abyste se obrátili na kvalitní a moderní výrobce, se kterými bude vše v pořádku. Moderní firmy se snaží svoje zákazníky ve všem uspokojit a chtějí, aby byly jejich výrobky v pořádku. Proto od nich i vy dostanete pomoc, která se vám vyplatí na sto procent, a nebudete se muset bát, že by bylo cokoli problémové. I vy se obraťte na někoho, kdo se v tomto oboru pohybuje a snadno se s ním dohodněte. Díky tomu budete mít jistotu, že jste si vybrali správně a nebudete muset mít strach, že by e vám spolupráce jakkoli nevyplatila. Garantujeme, že dostanete skvělou pomoc a budete si tak jistí, že se vám všechno vyplatí.

přední maska, černé auto