Rubriky
Zdraví

Není nad to být zdraví

Když se nad tím zamyslíme, určitě nenajdeme nikoho, kdo by byl celý život skálopevně zdravý. Každý aspoň někdy onemocní a trpí. Někdy za to mohou baktérie, někdy viry, někdy třeba nepřízeň počasí nebo zranění, někdy se s nějakým zdravotním problémem už narodíme a někdy se v nás něco porouchá až během života, ale každý někdy nějaký problém má. A když ho má, musí se léčit a vyléčit.

Někdy zvládneme léčbu sami. Zůstaneme doma a vyležíme to v posteli, nebo třeba taky normálně dál chodíme do práce a přechodíme to. Někdy tím sice riskujeme, že se náš stav zkomplikuje, ale někdy to stačí.

měření tlaku

A když si s tím neporadíme sami, chodíme po doktorech. Vezmeme si v práci volno a jdeme třeba k praktickému nebo obvodnímu doktorovi a někdy třeba i ke specialistovi. Někdy navštívíme ordinaci a odneseme si odtud prášky, někdy nás odvezou a zavřou rovnou do nemocnice, to když je to opravdu vážné.

A ať tak nebo onak, vždycky se dělá to, co nám pomůže nebo co by nám mělo pomáhat. Nemoci totiž nejsou vůbec příjemné, není to něco, po čem by normální lidi nějak extra toužili. Každý se radši nemocem vyhne, když může. Kvůli nemocem nám není příjemně, kvůli nim trpíme a jsou věci, které kvůli nim nemůžeme dělat a naopak činnosti, které se musí, i když nám nejsou příjemné.

při operaci

Zdraví je totiž něco, co my lidi chceme mít. I když si někdy počínáme tak, že si ho i vědomě poškozujeme. A ignorujeme to, nic s tím neděláme. A pak proklínáme osud, když nám najednou přestane být dobře.

Není zkrátka nad to, když jsme zdraví. Protože za jistých okolností sice marodíme rádi, ovšem to jedině tehdy, když se chceme vyhnout práci a zůstat doma. A v takové situaci vlastně taky nechceme marodit a obvykle ani nemarodíme. Ale jenom simulujeme. A simulování je ta jediná nemoc, která nám může dělat kdykoliv dobře. Pochopitelně proto, že nejde o žádnou nemoc.

Rubriky
Zdraví

Zábava a adrenalin v akční hře s přáteli

Hledáte novou volnočasovou aktivitu, při které byste se hýbali a zároveň si také užili spoustu zábavy, napětí, akce a adrenalinu společně s vašimi kamarády a známými? Pak okuste nový druh skvělé zábavy v podobě akční hry s laserovými zbraněmi v našem centru.

Vyrazte si společně se svými přáteli za zábavou a adrenalinem, který vám poskytne zábavná lasergame v praze. Při této akční hře se dokonale uvolníte, zapomenete na starosti všedních dnů a zažijete spoustu adrenalinu, legrace a nadšení ze hry. Objevte v sobě soutěžního ducha a užijte si společně s vašimi přáteli skvělou radost z této oblíbené kolektivní hry.

Zabijte nudu některou z našich skvělých her v aréně a přijďte se k nám odreagovat po náročném dni. Vybrat si můžete z různých typů her od začátečníků, přes pokročilé, až po skutečné profíky pro různě početné skupiny lidí.

Akce, zábava, soupeření s přáteli, napětí, odreagování se od starostí všedních dní – to všechno jsou znaky akční střílečky s laserovými zbraněmi. Poznejte nový druh adrenalinové a napínavé zábavy, kterému snadno podlehnete a naplno si ji užijete. Zapomenete tak na stres a starosti.

Podlehněte i vy této napínavé adrenalinové kolektivní hře plné akce a napětí a užijte si naplno volný čas společně s vašimi přáteli v herní aréně. Bojujte, hrajte a vyhrávejte, překonávejte sebe sama a buďte lepší než ostatní. Tato akční hra vám vlije novou krev do žil a poskytne vám opravdu skvělý a nezapomenutelný zážitek ze hry. Přijďte si k nám užít spoustu zábavy, legrace a radosti ze hry a pusťte se do soupeření s vašimi přáteli.

Můžete také někomu udělat radost a věnovat mu dárkový poukaz na tuto neotřelou a zábavnou akční hru. Darujte neotřelý a nápaditý dárek pro akční povahy. Takový dárek bude pro obdarovaného nezapomenutelným zážitkem.