Rubriky
Dům a byt

Nebankovní jistota

Pokud potřebují lidé peníze, kterých se jim nedostává, mají to nejednou i hodně složité. Protože když se tito ocitnou v tísni, nejednou nejen že nemají peníze vlastní, ale nemohou se spolehnout ani na to, že by jim pomohli v bance. Protože banky jsou proslulé tím, že žadatele důsledně prověřují a kladou na ně nároky, jimž nejednou není snadné vyhovět.

Tak už to prostě chodí. A leckoho z těch, kdo už neví kudy kam a jež v bance odmítli coby nedostatečně kvalitní, tedy bonitní, může zaujmout dejme tomu nabídka zvaná hypotéka bez doložení příjmu. A to proto, že nízké příjmy jsou spolu se záznamy v registrech dlužníků, exekucemi a dalšími záležitostmi často důvodem, proč není takovým lidem vyhověno. A představa, že by tito nemuseli při žádání o půjčku prokazovat své příjmy, je…

trocha peněz

… je vlastně mylná, zcestná. Protože každého, kdo někomu své peníze půjčuje, nebankovní společnosti nevyjímaje, zajímá a také musí zajímat, z čeho bude dlužník svůj závazek v případě, že mu bude vyhověno, splácet.

A tak se i u produktů ‚bez doložení příjmů‘ určitě o příjmy žadatelů zajímají. Ovšem k potěše těch, kdo mají příjmy jenom skoupé, respektive je nechtějí vytahovat na světlo, je zde výhodou to, že se u americké hypotéky bez doložení příjmu neklade vůbec takový důraz na jejich přehnanou výši, že tu jde spíše jen o ujišťování se, zda bude mít potenciální budoucí dlužník z čeho splácet. Což je logicky důležité, protože půjčky nejsou dary.

švýcarské franky

U nebankovních hypoték je takové prokázání příjmů velice prosté a nenáročné, a proto se ho není třeba obávat. A není-li tu něco takové, jaké by se to dalo akceptovat, dá se tu třeba využít i nějaký ten spoludlužník, jenž je schopen se příjmy pochlubit. Nebo tu stačí u podnikatelů doložit třeba i cokoliv, co dokáže, že provozují svoji živnost a že tato neexistuje pouze na papíře.

A tak sice hypotéky bez doložení příjmů neexistují, ale jako by existovaly. A jsou tu i pro ty, jejichž finance jsou velice skoupé.

Rubriky
Dům a byt

Barvy v ložnici

Když zařizujeme ložnici, přemýšlíme samozřejmě nejdříve o jejím umístění. Měla by to být místnost co nejklidnější, daleko od rušivých zdrojů zvenčí i zevnitř domu. Ideální je orientace do klidné zahrady. Ne každý z nás má ovšem tuto možnost. Pak volíme místnost, kde je možné alespoň v klidu pravidelně větrat okny. Dále je potřeba věnovat pozornost vybavení nábytkem. Jeho množstvím v tomto případě spíše šetříme, hlavní by měla být pohodlná, dostatečně velká postel s kvalitní matrací. Ovšem nesmíme zapomenout také na barvy, které v této místnosti použijeme. Ony totiž barvy v interiéru ovlivňují naše emoce a nálady mnohem více, než si většinou uvědomujeme! Teprve v případě, že v ložnici použijeme barvy, které nám „sedí“, vykouzlíme opravdu to pravé místo pro krásné snění!

barvy na štětcích - kopie

Obecně barvy zařazujeme podle kultury a prostředí, kde jsme vychováváni. U nás asi všichni známe „škatulkování“ barev ve smyslu: černá – smutek, bílá – čistota, modrá – kluk, růžová – holka nebo červená – láska. Ale jak se v barevné problematice orientovat a vybrat barvu výmalby místnosti, nábytku, textilních i jiných doplňků a lůžkovin tak, aby to vyhovovalo právě našim individuálním potřebám? Inspirovat nás může například to, jak na barvy pohlíží feng shui!

Bílá

Ta je nejen symbolem čistoty, ale také dokonalosti. Vnáší světlo do míst, kde se ho nedostává. Hodí se do ložnic, dětských pokojů, kuchyní a koupelen.

Černá

Symbolizuje vše záhadné a skryté. Pokud ji použijeme jako barvu doplňkovou a v severní části domu, podpoří naši životní energii!

Červená

Jde o symbol ohnivé životní energie. Probouzí aktivitu, stimuluje. Pomáhá přitahovat opačné pohlaví. Je vhodná do místností, kde je potřeba energie.

Modrá

Je barvou odpočinku a klidu. Hodí se do ložnic a dětských pokojů a místností určených pro relaxaci. V tmavších odstínech posílí splnění přání!

Fialová

Tato barva je barvou nejvyšší moudrosti, dobra a lásky. Nejlepší je její použití v meditačních místnostech či pracovnách. Ovšem pozor! Pokud ji použijeme příliš, mohou se dostavit bolesti hlavy nebo dokonce psychické problémy.

Zelená

Barva harmonie, klidu a uzdravení. Hodí se do všech místností.

ložnice tyrkysová

Hnědá

Barva země, dřeva. Vychází z ní vitalita i klid. Podobně jako zelená se hodí do všech částí domu.

Oranžová

Představuje svobodu, tvořivost, optimismus. Vhodná do místností, kde se setkáváme a komunikujeme s ostatními lidmi. Například do obývacích pokojů.

Žlutá

Barva, která vylepšuje náladu, zbavuje nás obav, rozveselí, zbaví ostychu. Pomáhá ovšem také soustředění, učení. Nejlépe její sílu využijeme v pracovnách, pokojích studentů, ale také obývacích pokojích.

Rubriky
Dům a byt

Spokojte se se skutečnou kvalitou

Pokud přemýšlíte nad tím, jaké bydlení by mohlo odpovídat Vašim představám, tak zajisté moc dobře víte, že je tu mnoho možností, ze kterých si můžete vybírat a je jenom na Vás, pro kterou se rozhodnete. Je dobré si uvědomit, že nic není jen tak, a že sehnat bydlení podle vlastních představ nemusí být jednoduché.

Mobilní domy nové jsou vhodnou volbou pro každého, kdo si chce být jistý tím, že získá takovou stavbu, která bude odpovídat jeho představám, a to naprosto rychle a bez starostí. Nechte se tedy přesvědčit o tom, že pořízení bydlení nemusí být zdlouhavé, ale že ve skutečnosti můžete bydlet během krátké chvíle, což se samozřejmě vyplatí a pro mnohé je to skutečně důležité.

červený polštářek

Vyberte si to pravé

Vybírat si můžete ze široké nabídky staveb, takže zaručeně najdete takovou, která bude odpovídat Vašim představám. Věřte tomu, že si skutečně přijdete na své a budete spokojeni. Jakmile totiž stavbu vyberete a vše bude zařízeno, tak si můžete být jistí tím, že už se o všechno postaráme a zajistíme, aby se Vámi vybraná stavba dostala na místo tak brzy, jak to jenom bude možné, takže budete moct bydlet za opravdu krátkou dobu, což je pro mnohé něčím velice důležitým.

Buďte si tedy jistí tím, že pořízení bydlení nemusí být zbytečně složité a zdlouhavé, stačí vědět, jaké jsou možnosti a z čeho si můžete vybírat, pak už si zajisté vyberete. Získáte tak takovou stavbu, která bude odpovídat všem Vašim představám, navíc její získání nebude nějak složité či komplikované, na to se můžete kdykoliv spolehnout.

zelená zeď

A proto této skutečnosti kdykoliv využijte, rozhodně nebudete muset ničeho litovat, což se vyplatí. I pro Vás jsou tu totiž možnosti, na které se můžete kdykoliv a naprosto bez obav spolehnout, protože my už se rádi postaráme o všechno ostatní a zajistíme Vaši spokojenost, tím si buďte jistí. Jsme tu přeci jenom hlavně pro Vás.

Rubriky
Dům a byt

Speciální nabídky na různé kusy pohovek

Chtěli byste najít takovou pohovku, která by vyhovovala celé rodině, a byla dost velká i pro případ, kdy přijde návštěva? Ocenili byste změnu, protože gauč, který máte v současné době, je nejen celý flekatý, ale také už se proseděl, a tak se o pohodlí nedá ani uvažovat? Potom bychom pro vás měli opravdu zajímavou nabídku, protože naše pohovky jsou nejen pohodlné, moderní, ale také za opravdu dostupnou cenu.

praktické taburetky

Levné sedací soupravy jsou dnes dobře dostupné, a to díky internetu. Můžete se snadno podívat na naše internetové stránky, zadat si do filtru takové parametry, které jsou pro vás důležité a jednoduše si pak prohlédnout dostupnou nabídku.

Najdete tu nejrůznější možnosti a variace:

· Různé barvy
· Výběr z mnoha materiálů
· Klasická i moderní provedení
· Rohové pohovky
· Pohovky jen pro dva
· Rozkládací gauče

světlý obývák

Pokud si chcete třeba zařídit celý nový obývací pokoj nebo odpočívárnu, určitě byste měli přemýšlet právě nad pohovkou, jelikož se jedná o centrální bod celého pokoje. Neváhejte dlouho, u nás si vyberete během chviličky a svůj vybraný kousek budete mít doma pro ten nejlepší odpočinek.

Perfektní odpočinek, který si užijete

Dnešní doba přináší nejrůznější trendy, a každý by chtěl, aby byl jeho domov nebo relaxační prostor tím nejlepším. Určitě potřebujete pro svou mysl i tělo skvělé místo, díky kterému si maximálně odpočinete a budete tak připraveni na start do nového dne.

vkusné zařízení

Splňte si své tajné sny, protože to je přesně to, co by měl člověk dělat. Malé každodenní radosti jsou důležité, ale příjemný a útulný domov je stejně tak podstatný. Nečekejte dlouho, protože ceny jsou teď tak příznivé, že se tomu občas těžko věří.

Barvy i materiály se mísí podle poslední módy, a najdou se i retro kousky, které mohou ozvláštnit nejeden interiér.