Rubriky
Produkty

Už žádné hubnutí pomocí léků nebo tvrdých diet, při kterých hladovíte!

léky, lahvička, metr

Dopřejte si něco dobrého, ale zároveň zdravého. Jíst se dá i zdravě a také lehce, bez zbytečných tuků a sladidel či umělých barviv. Bez různých náhražek nebo bez zbytečně nasycených jídel, které jsou vyrobeny z poloviny ze soli a z druhé poloviny z konzervantů.

Nová metoda v hubnutí je tady!
a) Díky speciálně upravenému jídelníčku ji můžete vyzkoušet klidně také, má zaručené výsledky, vůbec při ní nebudete hladovět, nemusíte ani trpět dlouhé hodiny v posilovně a shodit můžete tolik kilogramů, kolik sami budete chtít, není to ničím omezené.

b) Lepší stravování vám navíc zajistí zdraví vašeho těla v každém ohledu. Jde o takzvanou bílkovinnou neboli keto dietu, při které do sebe dostáváte více jídel, které obsahují právě bílkoviny a proteiny, zatímco se omezí tuky a sacharidy. A vůbec se nemusíte bát závěrečného jo-jo efektu, s tím se při této metodě vůbec nesetkáte. Dokonce ani s úbytkem svalů, bude se vám spalovat čistě tuková zásoba z vašeho těla, svalová hmota zůstává zachována.

borůvky, meloun, mistička

Máte rádi přírodní produkty?

Pak rozhodně můžete vyzkoušet některé z ovesných kaší, které jsme pro vás připravili. Koupit si je můžete právě u nás https://www.prodietix.cz/eshop/guidepost/.
· Speciálně vyvážené a upravené produkty zajistí, že se budete stravovat přesně tak, jak při tomto stylu hubnutí potřebujete. Čistá a přírodní ovesná kaše obsahuje právě více bílkovin, ale má snížený obsah cukrů i tuků, což je pro naši potřebu žádoucí.
· Vybrat si však můžete i jiné verze těchto produktů, například ovesnou kaši s chutí javorového sirupu nebo také s příchutí jablek a skořice. K tomu si můžete dopřát čerstvé ovoce a máte snídani podle své chuti připravenou.
. Návod k vytvoření takovéto dobroty je vždy uvedený u daného výrobku. Nemusíte se ani dopředu obávat složité přípravy, například tento typ ovesných kaší stačí jenom vysypat do studené vody a ohřát v mikrovlnce.

hranatý talíř, salát