Rubriky
Vzdělání

Atypická zábava pro partu přátel

Máte rádi dobrodružství, preferujete zábavu ve větším množstvím lidí a rádi zkoušíte nové věci? Určitě si proto nesmíte nechat ujít novinku, kterou je escape game Pardubice. Jedná se v poslední době o velmi oblíbenou aktivitu, která si našla oblibu doslova a do písmene u všech, kteří si to na vlastní kůži zkusili a našli v tom tu krásu a zajímavost. Pokud se tedy nebojíte zkoušet nové a netradiční věci a zároveň utužovat kolektiv, určitě se na to taky vrhněte.

útěk člověka

Jaká jsou pravidla?

Pravidla vám vysvětlí ochotný personál na místě, tudíž se nemusíte bát, že byste netušili, o co jde, a co bude vašim úkolem. Není nicméně od věci se již dopředu seznámit alespoň s prvotními podmínkami a pravidly, abyste byli aspoň trošku v obraze a tušili, na co se připravit a co očekávat.

2­ ­- 5členný tým – hru můžete hrát pouze s nejlepším kamarádem, anebo si přizvat rovnou celou partu, víc hlav toho víc vymyslí, tudíž ve větším počtu je to samozřejmě o něco snadnější
75 minut – na vyřešení úlohy budete mít předem stanovený čas, a to konkrétně hodinu a čtvrt
Cílem je dojít až na samotný konec, prolouskat se řádkou různých nápověd, skrytých indicií, jednoduchý i zákeřnějších hádanek, efektivních skrýší a podobně

visací zámek

Zažijte počítačovou hru naživo

Při čtení popisu vám možná může připadat, že se jedná jakoby o nějakou počítačovou hru, akorát naživo. Máte pravdu, k tomuto to připodobňuje spousta návštěvníků. Budete mít totiž za úkol živě řešit jednotlivé problémy, debatovat je se svými kolegy, přemýšlet nad nimi a postupovat dál a dál ke svému cíli. Zároveň nebudete mít po ruce tlačítko escape, kterým byste mohli uniknout. Ven se dostanete až po vypršení časového limitu nebo po úspěšném dřívějším splnění všech úkolů. Je to tedy určitě zábava, která utuží nejenom vaše kamarádské dobré vztahy, ale která také pořádně prověří vaši logiku, schopnosti uvažovat a přemýšlet racionálně i v časovém vypětí.