Rubriky
Produkty

Mašinka Tomáš je nejlepší dárek pod stromeček

Mašinka Tomáš je dětská pohádka, která hraje téměř nonstop na mnoha televizích. Jedná se o pohádku, která děti velmi zajímá a snadno upoutá jejich pozornost. Tento pohádkový seriál byl natočen až po vydání úspěšné knižní série, která si děti taktéž velmi oblíbila.

Zkrátka, pokud patří i vaše dítě k fanouškům této pohádkové postavičky, jistě již nyní přemýšlíte, v jaké formě jej darujete vašemu dítěti pod stromeček – a že je výběr opravdu velký!

Hlavně proto, že se jedná pravdu o hodně oblíbenou filmovou postavičku, mašinku Tomáše naleznete na spoustě dětského oblečení. Není tak problém jej naleznout na kšiltovce, mikině, tričku nebo klidně i ponožkách či trenkách. Zkrátka ji naleznete na všech kouscích oblečení, které si zamanete.

Taktéž jsou velmi oblíbené i potřeby do školy či školy s tímto motivem. Na trhu tak naleznete mašinku Tomáše na pouzdrech, ořezávátkách, pastelkách, gumách nebo klidně i batůžcích. Pokud máte tedy doma opravdového fanouška, můžete jej sladit od hlavy až k patě.

mašinka tomáš koleje

A aby toho nebylo málo, máte možnost i do sbírky dokoupit i hračky s tímto motivem. Asi nejoblíbenější je mašinka tomáš koleje. Jedná se o klasickou mašinku, ke které lze libovolně dokupovat části kolejí a mnoho dalšího. Vaše dítě tak může dát naplno průchod svoji fantazii a sestavit si koleje pro vláček dle libosti. Pokud tedy budete mít spoustu dílků, není problém složit koleje přes celý pokoj.

Pokud by ani všechny tyhle hračky a doplňky nestačili, skvělým nápadem jsou i plyšové hračky. Ty ocení především mladší děti. Celý dětský pokojíček pak můžete doplnit i plakáty na zdích.

mašinka tomáš koleje

Nicméně nezapomínejte, že Vánoce jsou především o hezkých chvílích s rodinou. Všechny dárky jsou až druhořadé. Krásné chvíle s rodinou pak můžete umocnit i společným čtením knih v hlavní roli s hrdinou mašinkou Tomášem a jeho kamarády.