Rubriky
Produkty

Chraňte se během vašich dnů

Vložky a tampony jsou snad nejrozšířenější pomůcky na celém světě. Znají je muži i ženy, a vyrábí je mnoho firem. Jsou k dostání doslova všude – ve velkých supermarketech, drogeriích, benzinových pumpách, a na celé řadě dalších míst. I to je jeden z důvodů, proč je tolik žen stále používá, i když už dnes známe modernější a ekologičtější menstruační pomůcky. Mezi ně patří

  • Houbičky
  • Kalíšky
  • Kalhotky

Právě menstruační kalhotky https://myfemini.cz/ se těší větší a větší oblibě. Je to dáno tím, že je jejich používání velmi snadné a komfortní. Není potřeba si umývat ruce před ani po jejich výměně, vydrží dlouho a můžete je nosit stejně dlouho jako vložku či tampon. Starší si pořídit potřebný počet kusů, a můžete je používat po celou dobu menstruace. Jsou skvělým řešením pro slečny, které mají svou první menstruaci. Díky tomu že se snadno používají a mění je může nosit každá.

bílé kalhotky

Stačí je vyprat
Jsou vyrobení ze savých vrstev. Počet vrstev se liší podle toho, na jak silnou menstruaci jsou dané kalhotky vhodné. Pro slabší menstruaci jsou kalhotky užší, ty pro silnější menstruaci mají vrstev více. Díky pečlivě vybranému počtu vrstev nemá šanci nic protéct, a dokonce zadrží i zápach. Kalhotky vám tak zaručí perfektní ochranu i komfort během vašich dnů.

slečna v kalhotkách

Nejsou to nevzhledné kalhotky
Kdo by si myslel, že menstruační kalhotky musí být černé a neforemné, asi by se hodně divil. U nás koupíte nejen několik barevných variant, ale dokonce i moderní střihy. V nabídce máme kalhotky s vysokým pasem, klasické kalhotky, brazilky a krajkovou verzi. Každá žena i dívka si vybere kalhotky, které se jí budou nejvíc líbit. Nemusíte nosit nic co se vám nelíbí, a stejně je tomu i u menstruačních kalhotek. Rychle si je oblíbíte, protože je stačí vyprat a můžete je nosit dál. Ušetříte tak poměrně velkou částku každý rok. Vyzkoušejte je a už nebudete chtít nic jiného.