Rubriky
Byznys

Stěhování bez námahy

Stěhování bez pochyby patří k věcem, které jsou radostné i smutné. Člověk se těší na nový domov a nové zážitky, které bude se svojí rodinou, či druhou polovičkou sdílet. Ovšem před samotným nastěhování musí přijít také vystěhování a převoz, který je noční můrou pro všechny. Pokud se chcete tomuto shonu vyhnout, oslovte firmu stěhování bytů Praha, která se postará o celý proces za Vás.

Stěhování

Není nic jednoduššího, než zamířit na webové stránky firmy a vyplnit jednoduchý formulář, kde zadáte základní informace. Bude se jednat o vaše iniciály, adresu nakládky, nadzemní patro bytovky, popřípadě výtah, místo vykládky a samozřejmě přibližný termín stěhování. Po té se Vám firma ozve a domluví se s Vámi na podrobnosti.

Před samotným vyplněním formuláře, se můžete podívat na reference, které před Vámi zanechali zákazníci, ať už ty kladné či záporné. Nezapomeňte se na webových stránkách podívat také na aktuality, kde se píší slevy, které firma nabízí. Mezi ně patří třeba sleva na služby pro seniory, školy a instituce, či dětské domovy. Samozřejmostí je také ceník služeb, které firma poskytuje a to včetně obalového materiálu a skladování, které je podrobně rozepsané.

Stěhování (5)

Firma si vždy zakládá na spokojenosti zákazníků a není problém se domluvit na stěhování nejrůznějších věcí. Díky tomu, že firma přistupuje, ke každému stěhování individuálně se dají domluvit určité výjimky. Na prvním místě jsou vždy tři věci a to spolehlivost, dochvilnost a samozřejmě rychlost provedených prací. Mimo klasické stěhování firma nabízí také stěhování těžkých břemen, montáže a demontáže nábytku, či vyklízení nemovitostí. Po telefonické domluvě jde také domluvit nezávazná prohlídka technikem.

Stěhování proto nechte udělat profesionály, kteří vědí, co dělají. Nejen, že jsou plně proškoleni, ale už nějaké ty roky stěhují a ví, co je nejlepší a nejrychlejší volbou. Proto vsaďte na osvědčené služby, které se vyplatí.