Mužské módní nešvary v odívání


Hluboký dekolt – a ještě navíc s pořádným porostem ochlupení. Některým mužům skutečně činí problém posoudit, kolik knoflíků u košile nebo trička s V výstřihem rozepnout tak, aby byl výsledek vkusný a líbivý. Upravená vizáž doplněná chlupatým hrudníkem naplno odhaleným není zrovna tou nejlepší vizitkou.

kravata pod svetrem

Vhodná obuv – napasovat Conversky k elegantnímu obleku, to už je jaksi příliš, něco takového se naštěstí stává jen zřídka, ovšem nevhodné boty k oblečení, to je u mužů poměrně častý problém. Někteří zkrátka nedokážou posoudit vhodnost, zvláště jsou-li sami a vypravují se do „akce“ bez přítomnosti partnerky, jejíž citlivá a něžná ručka včas zasáhne.

Lyžařská a cyklistická bunda – styl outdooru je nesmírně praktický a vyznává jej více než polovina mužské populace. Něco jiného je však vyrazit do hor s batohem na zádech, na cyklistický prázdninový výlet, anebo do městských ulic. Funkční oblečení zkrátka patří do přírody, ovšem jisté je, že pokud toužíte po pozornosti za každou cenu, to se vám určitě podaří.

Délka kalhot – ženy v tomto směru mívají vkus a nestává se, že byste zahlédli některou z nich s nevhodně krátkými nebo naopak dlouhými kalhotami, co se spodním lemem posouvají po zemi a zametají terén pod sebou. Tento trend byl spojován s některými modely zvonovek, ale tato doba je už dávno pryč, ačkoli vídáme občas některé mladíky s délkou riflí skutečně bizarní.

kostičkovaná košile

Když oblek špatně padne – milé dámy, dohlédněte na to, aby ten váš vyvolený oblékl sako takové, které mu skutečně padne, nebude příliš dlouhé, nebude odstávat, plandat, a sedne v ramenou. Na ulici lze zahlédnout každý den spoustu takových nevhodně zvolených kousků.

Sandály a ponožky – ponožky v sandálech jsou snad nesmrtelné, setkáváme se s nimi pravidelně každý rok a někteří muži opravdu nemají cit pochopit, že sandály se obouvají výhradně na bosou nohu.