Rubriky
Byznys

Jak stáhnout video z Facebooku?

I když má Facebook vrchol své slávy zřejmě za sebou, neznamená to, že by stále nebyl oblíbený. Stále https://www.grada.cz/atletika-cesta-na-vrchol-9209/ ho navštěvují miliardy uživatelů. Je pravdou, že v posledních letech věkový průměr uživatelů poněkud vzrostl ale stále se na něm najde i hodně uživatelů mladších generací. V době, kdy Facebook prorazil mezi širokou veřejnost, se z něj stal obrovský boom. Kdo neměl Facebook, jako by neexistoval. Pořádali se hony na lovení facebookových přátel, všichni chtěli hrát hry jako FarmVille a velmi moderní bylo psát statusy na Facebookovou zeď ve třetí osobě. Za úspěchem Facebooku stojí hlavně to, že ukázal, jak snadná může být internetová komunikace, která nám usnadňuje život. Dnes se stal Facebook významnou sociální sítí i pro různé druhy online marketingu.

facebook

Na Facebooku najdete kromě různých příspěvků, statusů, obrázků a reklam také spousta videí všeho druhu. Videa mají většinou spíše kratší délku, ale najdete tu i taková, která trvají několik desítek minut. V převážné většině se jedná o vtipná videa, ale najdete tu i recepty, dojemná videa, rozhovory a podobně. Videa se tu dají najít rozhodně kvalitní a pokud se jimi budete prodírat, brzy zjistíte, že jste na Facebooku strávili více času, než jste původně chtěli.

facebook

Co ale, když narazíte na skvělé video, které si budete chtít stáhnout, abyste si ho mohli později přehrát, pokud budete off-line? Nebo se možná bojíte, že tvůrce své video brzy ze sítí stáhne, a vy tak nebudete mít šanci se na něj znovu podívat. Pro tyto účely existuje Facebook downloader. Jak to funguje? Úplně jednoduše. Do kolonky pro URL zadáte odkaz na facebookovou stránku, na které se vaše požadované video vyskytuje a poté ho jednoduše stáhnete do svého mobilu, tabletu nebo počítače. Stahovač je zdarma, bezpečný a celý proces vám zabere jen pár desítek vteřin. Teď už se vám nikdy žádné facebookové video neztratí.