Rubriky
Peníze

Hypotéka bez registru

Každé podnikání má své výhody a nevýhody. Tuto větu můžeme přeložit také do sloganu, že i v podnikání jsou dny lepší a dny horší. Jeden den jdou zisky nahoru, máte patřičné a dostatečné výdělky, podnikání nebo firmě se daří a druhý den může být všechno špatně. Po jednom špatném dni se ještě nedostanete do krachu, i když i to by se v nejhorším případě mohlo sice stát, ale nemusí to být až tak markantní. Pokud se však vaší firmě nedaří stabilně, máte finanční problémy a potřebujete si půjčit finance, budete jistě hledat tu nejlepší možnou cestu, jak finance a peníze získat a samozřejmě neprodělat ještě více.

smlouva

Výhrou je nebankovní hypotéka bez registru

Nebankovní hypotéka bez registru je název, pod kterým se ukrývá podnikatelský úvěr. Právě podnikatelské úvěry si mohou sjednávat podnikatelé, firmy a OSVČ. Peníze se vkládají do podnikání a financují se s nimi veškeré firemní potřeby. Jakmile peníze získáte, bude záležet už jenom na vás, jak je použijete, samozřejmě to musí být v rámci podnikání. S penězi můžete dokonce refinancovat své závazky. Díky tomu je můžete využít na oddlužení, zaplatit exekuce, dluhy, vyplatit finanční úřad, zaplatit nedoplatky na sociálním a zdravotním a spoustu dalšího.

podnikání

vProblém číslo jedna, když jdete do banky

Jakmile vkročíte do banky, nastává první problém. Často jsou to registry. Pokud máte záznam, banka vaši žádost odmítne. Špatné registry však nejsou v našem případě problémem, se kterým byste nemohli na úvěr u nás dosáhnout. Nebo máte nízký příjem? Opět problém v bance, kde vám za takovýchto okolností nepůjčí, ale není to problém u nás. Opožděné splátky a záznamy v registrech se dají tolerovat, stejně tak jako nízké příjmy. Neděláme z toho vědu, snažím se našim klientům vyjít vstříc a pomoci jim k lepšímu podnikání a spokojenějšímu životu.

vVymaňte se z dluhů a konečně začněte být spokojení se svou firmou

Poskytneme vám k tomu ty nejlepší možné podmínky:

  1. Splatnost až 30 let.
  2. Finance až do výše 70% z odhadu vaší nemovitosti.
  3. Žádné poplatky předem.
  4. Nízké splátky a nízká úroková sazba.
  5. Peníze do 24 hodin.