Rubriky
Produkty

Hubnutí s proteiny

O hubnutí již bylo napsáno spousty článků a možná vás to ani nebaví už číst, protože jste vyzkoušeli už tolik rad, a účinek žádný. Můžeme vás ubezpečit, že my vás k ničemu nebudeme nutit, jen bychom vám rádi vysvětlili, proč možná hubnout nemůžete. Ne, že nehubnete, ale n e m ů ž e t e hubnout.

obézní člověk

V prvé řadě je nutné si uvědomit, zda vůbec hubnout chcete, zda to není jen proto, že vám to říkají ostatní. Znáte ty dobrosrdečné řeči, které to s vámi myslí dobře … Nechtějte se zavděčit ostatním. To, zda budete hubnout, záleží skutečně jen na vás a na vaší m o t i v a c i. Jakmile se rozhodnete a budete to myslet vážně, pak jste nastartovali své tělo ke změně.

A teď je ta nejvhodnější chvíle k tomu – začít hubnout. Nemusíte držet nemístné a přísné diety, to v žádném případě.

Ale popřemýšlet o změně jídelníčku byste mohli. Nejdříve si nastavte p r a v i d e l n o s t ve stravování. Jakmile k tomu dojde, poznáte, že nebudete už mít ten ukrutný hlad, kdy jste plenili ledničku ve dvě hodiny ráno, a to proto, že vaše tělo si zvykne na pravidelný rytmus příjmu potravy a nebude vás trápit hladem. Ono totiž bude vědět, že v určitý čas opět dostane svou dávku jídla.

obézní na váze

A tím jste ho připravili na to, že občas dostane i výživný proteinový koktejl, ve kterém obdrží naprosto všechny nezbytné výživové látky včetně vitamínů, minerálů, vlákniny, enzymů i potřebného lněného oleje, takže budete moci i původní dávku běžného jídla vypustit. A nastává doba hubnutí.

Je to velmi jednoduché. Nápoj na hubnutí GOODLY dokáže vašemu tělu dát přesnou dávku proteinů, které potřebuje. A dostatek proteinů způsobuje hubnutí. Organismus si pro energii nebude sahat do svalů, ale do vlastní tukové tkáně a tím dochází k úbytku tuku ve vašem těle. Naprosto bez bolesti, naprosto přirozeně.

A vy nemusíte striktně měnit jídelníček, trápit se v posilovně na „mučidlech“, ale tím, že si dopřejete pravidelnost ve stravování, kterou doplníte hubnoucími proteinovými nápoji, dojde k tak žádanému hubnutí, které dlouho nepřicházelo.