Rubriky
Produkty

Čistota bazénu

Bazénová fólie se vám velmi vyplatí. A to z toho důvodu, že pokud nebudete bazén zrovna používat, tak stačí vzít plachtu nebo bazénovou fólii a máte vystaráno. Jistě každý zná situaci, kdy si chtěl zaplavat ve vlastním bazénu a pak tam náhle uviděl nevzhledné listí a další nečistoty, jako například hmyz a další. Mě se to stávalo téměř pokaždé. Byla jsem totiž líná si koupit bazénovou fólii. Měla jsem za to, že je to úplně zbytečné a že je to jen útrata a škoda peněz. Já jsem hodně šetřivý člověk a že bych měla vyhazovat peníze za bazénovou fólii, tak se mi vůbec nechtělo.

Bazén udržujte čistý.

Vždyť kdo by taky chtěl? Zeptala jsem se proto několika lidí, jestli na svůj bazén používají bazénovou fólii. A z odpovědí jsem byla docela v šoku. Vážně každý člověk, kterého jsem se zeptala, tak bazénovou fólii používal. Takže já jsem byla jediná, kdo ne! To mě docela zarazilo. A tak jsem si řekla, že ta fólie má asi něco do sebe. Sedla jsem si k internetu a řekla jsem si, že si musím nějakou bazénovou plachtu jistě objednat. Bylo jich tam vážně hodně.

Na bazénu nešetřete.

Byla mi doporučená, abych si pořídila nějakou těžší plachtu, aby mi ji neodfoukl vítr. Aha, to jsem netušila, že to má ještě takové vychytávky. A prý když si vyberu nějakou více kvalitní, pogumovanou, tak nebude klouzat, bude pevně a lépe držet a bude téměř nerozbitná. Tak přesně takovou jsem potřebovala. Máme čtyři děti a dva psy, tak na nerozbitné věci slyším dobře. S manželem jsme se tedy dohodli, že bazénovou fólii pořídíme. A víte, kolik ta pogumovaná plachta vážila? Skoro třicet kilo! Takže tady je jasné, že asi ani silný vítr nic neodfoukne. Byla jsem za to docela ráda. A taky mě těšilo, že když jsem se chtěla jít po ránu vykoupat do bazénu, tak jsem nemusela prvně deset minut lovit nepořádek z bazénu. Ušetřila jsem vlastně spoustu času a voda je více čistá. Takže vám raději doporučuji, nešetřete na bazénových doplňcích, protože šetření se zase tak moc nevyplatí. Fólie udělá velkou službu.