Rubriky
Sport

Chcete tančit ale nemáte vhodného partnera?

Tanec, ať už standartní tanec, latinsko-americké tance, či pouhá improvizace, jsou skvělým způsobem aktivního odpočinku. Během tance se dokážete odreagovat, zapomenout na všední starosti a získáte tím pocit ženskosti. Rozhýbete svaly, o kterých jste možná ani netušili, že je máte a užijete si sice vyčerpávající, ale skvěle strávený čas. Rádi byste se naučili elegantní párové tance, nebo prostě jen tancovali, ale nemáte s kým? To pro vás nemusí znamenat omezení a už vůbec ne to, že byste nemohli tančit. Dnes už naštěstí existuje spousta možností, které můžete v takovém případě využít.

tanec

Taneční kurzy bez partnera

Mnoho tanečních studií nabízí taneční kurzy pro ženy bez partnera. Většinou se jedná o kurzy latinsko-amerických tanců. Lektor uzpůsobí lekce tak, aby bylo možné je tančit samostatně. Skvěle si zatančíte, naučíte se základní kroky, zažijete spoustu legrace, a ještě můžete zpevnit svoji postavu.

Seznamky pro taneční partnery

Na internetu najdete hned několik seznamek, které se specializují na to, aby seznámili partnery, kteří hledají protějšek pro lekce tance. Výhodou je, že si můžete zvolit sami podle sympatií a případných dalších požadavků toho vhodného partnera. A kdo ví, možná tím získáte přátelství na celý život.

Přidělení párů

Některé kurzy počítají s tím, že někteří lidé zkrátka nemají protějšek, který by s nimi kurz tance absolvoval. Proto si můžete poslat přihlášku v které uvedete, že budete navštěvovat kurz bez partnera, a lektoři vám vyberou toho vhodného z přihlášených a spárují vás spolu.

taneční pár

Taneční kurzy s profesionálními tanečníky

Tato možnost je nejspíš nejvíce nákladná, avšak pokud vyzkoušíte, určitě nebudete litovat. Stále více tanečních studií nabízí možnost zaplatit si kurz, kde bude vaším protějškem profesionální tanečník latinsko-amerických či standartních tanců. Těžko byste se naučili více, než když vás povede zkušená ruka profesionála, který se tanci věnuje už několik let na té nejvyšší úrovni.