Rubriky
Produkty

Betonové dekorace jsou vhodné na zahradu i do interiéru – Vyberte si, co se vám líbí!

Beton je velice variabilním materiálem, se kterým se opravdu dobře pracuje. I proto z něj vznikají skvělé dekorace na zahradu i do interiéru. Vyberete si?

Betonové dekorace jsou vhodné na zahradu i do interiéru – Vyberte si, co se vám líbí!

Asi každý zná a někdy se už setkal s betonovou kuchyňskou deskou, nebo třeba s umyvadlem, stěnou z betonu nebo s květináči na zahradě z betonu. Beton je skvělým a velmi dobře tvárným materiálem, nejen výrobci ale třeba i umělci s ním velmi rádi pracují. Dá se z něj totiž velmi moc věcí vytvořit a to i díky vlastnostem, které tento materiál má. Pokud máte rádi moderní, netradiční a ojedinělé věci, které třeba ještě nikdo z vašich známých nemá, pořiďte si domů nebo na svou zahradu i vy některé betonové kousky.

vzhled betonu

Hledáte ideální doplňky?

Moderní bydlení by mělo vždy něčím vynikat, pokud vás zajímá i umění jako takové, můžete si do interiéru ale třeba právě i na zahradu přinést některé z betonových dekorativních výrobků. Bezesporu je nikdo nepřehlédne. Do moderně zařízeného interiéru můžete dát například betonové lampy, lustry, květináče a mnoho dalšího. Dokonce si jednoduché betonové dekorace a odlitky můžete udělat i vy sami. Ani na to nemusíte být příliš zruční. Beton se hodí do každého moderně laděné interiéru ale i exteriéru a určitě neprohloupíte. Každý kousek takového betonového umění totiž nezůstane bez povšimnutí.

beton je všestranný

Dekorace jako nevšední dárek

Nejen sebe ale můžete obdarovat. Z betonu se dnes tvoří opravdu skutečné umělecké díla, takže taková kvalitní a propracovaná betonová mísa aspontohle může být skvělým dárkem k narozeninám nebo nevšedním darem pro novomanžele a podobně. Pokud darujete věci z betonu, darujete jistě něco originálního.

Na stěně obývacího pokoje se jistě budou vyjímat i betonové hodiny, dnes byste však našli mnoho podobných dekorativních výrobků z betonu. S betonem se dobře pracuje a navíc je to po zaschnutí materiál velmi pevný a odolný, jeho konečný vzhled se pak dá ještě dále upravovat, ale nakonec právě původní betonový vzhled je tím nejoriginálnějším.